Çuna! Këtë vend do ta vizitoni patjetër në Tiranë! Do ju prishen…ëndrrat me femrat nudo - Bota Sot
Çuna! Këtë vend do ta vizitoni patjetër në Tiranë! Do ju prishen…ëndrrat me femrat nudo

Life style

E hënë, 22 tetor 2018

Çuna! Këtë vend do ta vizitoni patjetër në Tiranë! Do ju prishen…ëndrrat me femrat nudo

Më: 28 dhjetor 2017 Në ora: 07:53
14 balerinat profesioniste dhe me të mirat nga i gjithë Ballkani, presin që të bëjnë gëzuar me ju, pas orës 12.

Nata e ndërrimit të viteve është tema kryesore e këtyre ditëve. Të gjithë mund të kenë menduar që deri në 12 të qëndrojnë në familje, ndërsa dilema më e madhe ndoshta mund të jetë se ku do të shkojnë pas ndërrimit të viteve, më 1 janar?

Mos u mundoni shumë të mendoni gjatë. Për ju djema e kemi gjetur vendin më të mirë në Tiranë. E kemi fjalën për strup clubin Maria Bonita, strip clubi më i famshëm e më i nxehtë në Shqipëri.

14 balerinat profesioniste dhe me të mirat  nga i gjithë Ballkani, presin që të bëjnë gëzuar me ju, pas orës 12.

Performanca të shkëlqyera, show, prive, lap dance e shumë surpriza të tjera do t’ua bëjnë këtë ndërrim vitesh të paharrueshëm. Maria Bonita, clubi i cili do t’ju ndezë me atmosferën plot adrenalinë ndodhet në bulevardin Zogu i Parë (ish treni).

Mos e lini t’ju ikë ky vit pa ngritur dolli me strptistet më seksi në Tiranë, të cilat ua bëjnë çdo çast të paharrueshëm./JOQ

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test