Janë në komunizëm, por këto femra e nxjerrin ‘zogun’ për të gjithë! Mbani frymën! - Bota Sot
Janë në komunizëm, por këto femra e nxjerrin ‘zogun’ për të gjithë! Mbani frymën!

Life style

E diel, 21 tetor 2018

Janë në komunizëm, por këto femra e nxjerrin ‘zogun’ për të gjithë! Mbani frymën!

Më: 6 janar 2018 Në ora: 21:30

Kur mendojmë për Kubën, përveç plazheve ekzotike, na bie ndëmend dhe komunizmi.

Por edhe pse në diktaturë, femrat aty e kanë të vështirë të vishen.

Ja disa nga bukuroshet e ishullit komunist, ku tregojnë më shumë se ç’duhet.

Mbani frymën më mirë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test