Eksperiencë e paharrueshme në shtrat/ Këta janë partnerët që ju përshtaten sipas shenjës së zodiakut! - Bota Sot
Eksperiencë e paharrueshme në shtrat/ Këta janë partnerët që ju përshtaten sipas shenjës së zodiakut!

Life style

Eksperiencë e paharrueshme në shtrat/ Këta janë partnerët që ju përshtaten sipas shenjës së zodiakut!

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 17:00
Ilustrim

Gjithësecili nga ne ka listën e tij të preferencave në shtrat. Dikush më të gjatë e dikush me ca ‘kushte’ më pak, e vërteta është se kërkojmë më të mirën në marrëdhëniet intime. A është kjo diçka që arrihet gjithmonë?

Natyrisht që jo, madje shumë ndarje vijnë dhe si pasojë e pakënaqësive nga seksi. Por, ka dhe nga ata që insistojnë të mbajnë pranë vetes një partner, vetëm për hir të aftësive të tij në dhomën e gjumit. Dhe le ta pranojmë, kjo nuk është një ndër ato gjërat e lehta që mund të zgjidhen sa hap e mbyll sytë.

Mundohemi shumë të gjejmë partnerin ideal në këtë drejtim, ndërkohë që punën mund të na e lehtësojë shumë shenja e zodiakut. Në bazë të datës së lindjes, ju mund të gjeni njeriun e duhur për të kaluar një natë, ditë, orë apo eksperiencë ta paharrueshme në privatësi totale. E pse jo, më e mira do të ishte ta kishit përjetë pas vetes. Më poshtë do të gjeni secilin prek kombinimeve në çift, që do të përshtateshin mrekullisht në shtrat!

Dashi – Gaforrja

Demi – Dashi

Binjakët – Bricjapi

Gaforrja – Bricjapi

Luani – Luani

Virgjëresha – Gaforre

Peshorja – Luani

Akrepi – Bricjapi

Shigjetari – Shigjetari

Bricjapi – Virgjëresha

Ujori – Gaforrja

Peshqit – Demi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat