Ja pozicionet e zjarrta në seks… nëse ju pëlqen të përdorni gjuhën (+18) - Bota Sot
Ja pozicionet e zjarrta në seks… nëse ju pëlqen të përdorni gjuhën (+18)

Life style

Ja pozicionet e zjarrta në seks… nëse ju pëlqen të përdorni gjuhën (+18)

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 07:03
Foto ilustrim

Uleni partnerin, por në vend të tregoheni të dhunshme, vendosuni lehtë mbi të dhe ndërsa lëvizni mesin lehtësisht, çojeni gojën tek veshi i tij.

Lëpini, thithni dhe pëshpëritni ngadalë në vesh fjalë të ndyra (ose të ëmbla, varet nga humori juaj).

Mos merrni frymë shumë rëndë apo të flisni me zë të lartë. Kombinimi i seksit të ngadaltë, pëshpërimave dhe ndjesia e gjuhës në vesh, kjo është orgazma e veshit.

Lëreni partnerin të ulet në cep të krevatit me testikujt që varen të lirë. Filloni të mbani kokën e penisit në gojë, pastaj thitheni dhe lëvizni gjuhën rreth tij, ndërkohë lubrifikoni dorën tjetër dhe punoni me testikujt.

Kjo vlen për të gjithë burrat. Lëreni partneren të shtrihet para jush dhe eksploroni trupin e tyre duke përdorur vetëm gojën. Qafën, gishtat, pjesën e brendshme të kofshëve dhe pjesa tjetër është histori. Në fund bëjnë mirë t’ju kthejnë nderin.

Nëse skenari juaj ideal i orgazmës do të ishte një kombinim i seksit oral dhe penetrimit në të njëjtën kohë, nuk keni nevojë për një partner të tretë, ju duhet vetëm një vibrator.

Uluni mbi një komodinë për t’i bërë gjërat më të thjeshta. Partneri mund të përdorë vibratorin tek ju dhe njëkohësisht t’ju japë seksin oral që ju duhet për një orgazëm fantastike.

69-tën e njeh dhe një 12-vjeçar që ende nuk ka një jetë seksuale. Mund të përdorni duart dhe gjuhën deri në momentin binishit. Dhe më intimë se kaq s’mund të jeni me partnerin tuaj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat