"Gruaja më ofron shumë seks, por unë e imagjinoj bashkë me shoqërueset e nuses..." - Bota Sot
"Gruaja më ofron shumë seks, por unë e imagjinoj bashkë me shoqërueset e nuses..."

Life style

E premte, 16 nëntor 2018

"Gruaja më ofron shumë seks, por unë e imagjinoj bashkë me shoqërueset e nuses..."

Nga: Bota sot Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 14:27
Ilustrim

Unë po vazhdoj të imagjinoj për marrëdhënie seksuale me shoqet e bashkëshortes time, sidomos me shoqërueset e nuses.

Unë jam 30 vjeqar dhe bashkëshortja ime është 28 vjeqare. Ne u martuam verën e kaluar. Unë kurrë nuk e kam tradhtuar atë, por ajo kishte katër shoqëruese të nuses për martesën tonë dhe unë kam fantazuar duke bërë seks me të gjitha ato.

Ato vijnë në mbrëmje për të pirë para se të dalin dhe kjo më bën që të dëshiroj seks me dikë tjetër.

Ne kemi një jetë të mirë seksuale dhe gruaja ime përpiqet për shumë gjëra, por kur seksi përfundon, unë e dua atë përsëri e përsëri.

Ndonjëherë ne kemi pasur seks disa herë në ditë, por ende e ndjej dëshirën për më shumë.

Ndonjëherë ajo më ofron më shumë, po i them:"Jo, jam mirë, faleminderit".

Problemi është, unë gjithmonë dua më shumë, por jo me të. Qfarë ka që nuk shkon me mua?

Psikologia përgjigjet:

Ju jeni duke kërkuar për të përmbushur disa nevoja përtej përmbushjes së dëshirës seksuale.

Identifikoni se qfarë është ajo nevojë dhe filloni të ndiheni të kënaqur nga jeta e mirë seksuale që ndani me bashkëshorten tuaj.

A ka ndonjë pjesë të brendshme ndërmjet jush që gjithmonë ndihet e padashur për shkak të një fëmijërie të lënë anash?

Apo po e nxit epshin duke parë shumë pornografi, thua?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test