Nëse i ka këto gjëra, ai është i duhuri - Bota Sot
Nëse i ka këto gjëra, ai është i duhuri

Life style

E hënë, 19 nëntor 2018

Nëse i ka këto gjëra, ai është i duhuri

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Nëse tashmë e keni një partner për ditën e Shën Valentinit, nuk është se kanë përfunduar të gjitha problemet për ju.

Kjo pasi për të tjerët, takimi modern është një “fushë e minuar”.

Pra vuajtjet nuk ndalen domosdoshmërisht kur ju e gjeni dikë.

Për këtë arsye, nëntë ekspertë të marrëdhënieve kanë treguar për shenjat që duhen parë kur përpiqeni të kuptoni nëse dikush është i përshtatshëm për ju.

Kur ju jeni në një restorant me partnerin tuaj dhe nuk përpiqeni të shikoni njerëzit e tjerë

Nëse partneri ju qëndron gjithmonë mprapa dhe ju mbështet për gjërat e rëndësishme që keni në jetë

Partneri nuk dëshiron të ju ndryshojë, i pëlqeni ashtu si jeni

I përshtatet mënyrës së jetesës suaj 

Janë të lumtur kur ju jeni e lumtur

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test