Teknologjia dhe bukuria bashkohen në një, shpiket printeri dixhital për thonjtë - Bota Sot
Teknologjia dhe bukuria bashkohen në një, shpiket printeri dixhital për thonjtë

Life style

E martë, 23 tetor 2018

Teknologjia dhe bukuria bashkohen në një, shpiket printeri dixhital për thonjtë

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 15:24
ilustrim

Një risi e fundit e teknologjisë do të bëjë realitet ëndrrat e shumë femrave. Është shpikur printeri dixhital për thonjtë. Ky printer merr imazhe nga telefoni juaj dhe brenda një minuti i ke të pasqyruar në gishtin tënd.

Pasi i lyen thonjtë me një xhel të veçantë, mjafton të shkarkosh në aplikacionin special një foto dhe gjithë pjesën tjetër e bënë printeri. Në këtë mënyrë nuk do kesh pse të harxhosh orë të tëra duke rregulluar thonjtë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test