9 modelime flokësh për pranverën, që janë më të thjeshta për t’u realizuar nga se e mendoni! - Bota Sot
9 modelime flokësh për pranverën, që janë më të thjeshta për t’u realizuar nga se e mendoni!

Life style

E enjte, 15 nëntor 2018

9 modelime flokësh për pranverën, që janë më të thjeshta për t’u realizuar nga se e mendoni!

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 23:28
Ilustrim

Ditët e ftohta të dimrit jo gjithmonë i favorizojnë modelimet e flokëve. Temperaturat e ulëta janë një faktor ndikues i madh në këtë drejtim, e kështu presim me padurim pranverën për të sjellë një paraqitje ndryshe.

Stilimet me kapje lart janë të preferuarat e sezonit të ngrohtë, e jo pa faj. Duke qenë se zhvishemj na rrobat e tepërta, vëmendja përqendrohet tek feminiteti dhe portreti merr një tjetër kuptim. Përpiqemi të dukemi ndryshe, edhe pse shpesh na duket mision i pamundur.

Mos u shqetësoni, pasi disa nga modelimet më shik janë më të thjeshta për t’u realizuar nga se e imagjinoni. Ne ju sjellim nëntë sugjerime, që do t’ju japin një ide më të qartë lidhur me ndryshimet e ardhshme në paraqitje.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test