Ujori, shenja e ditës - Bota Sot
Ujori, shenja e ditës

Life style

Ujori, shenja e ditës

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 10:26
Ilustrim

Përgatitu të jetosh një ditë magjike! Hëna të sjell pasion, grintë, entuziazëm, optimizëm dhe alegri në çdo situatë ku do të jesh përfshirë.

Miqtë të bëjnë të ndjesh praninë e tyre dhe pse mund të jenë kilometra larg teje.

Në fushën e ndenjave Afërdita të surprizon me puthjen e një personi me të cilin je tërësisht në sintoni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test