Zonja Meri paralajmëro...Kujdes sot me ndjeshmërinë, çfarë pritet të ndodhë - Bota Sot
Zonja Meri paralajmëro...Kujdes sot me ndjeshmërinë, çfarë pritet të ndodhë

Life style

Zonja Meri paralajmëro...Kujdes sot me ndjeshmërinë, çfarë pritet të ndodhë

Më: 5 mars 2018 Në ora: 15:30
Meri

Sot 5 Mars dhe ndikimi i shenjens se Peshkut do behet me i dukshem pasi Aferdita dhe Merkuri ne Peshk jane prane njeri tjetrit

Po keshtu do jene dhe nen kontakt me sheruesin Asteroidin Xhiron

Merkuri eshte i pafuqishem ne ceshtje praktike ne shenjen e Peshkut por eshte afer me Aferditen qe eshte ne pozicionin e saj me te mire

I ndjejme dhe i kuptojme njerzit qe kemi parne edhe pa folur

Duhet te kemi kujdes nga super ndjeshmeria te ruajme ekuilibrat dhe te mos behemi naive

Te gjithe kemi nje talent dhe nje prirje Ti japim mundesi qe kjo te lulezoj dhe te behet burrim frymezimi 

Dita sot percjell art argetim dashuri.Le te mos e humbim

Dashi do kete nje takim te fshehte romantik por kujdes nga ndonje parapaskene e cila mund te kthehet kunder jush

Demi ka qellime dhe lajme te mira ku sot eshte dita te filloj me optimizem nje veprimtari apo nje clirim

Binjaket do perballen me te verteten dhe realitetin sado qe do mundohen ta zbukurojne ne favor te tyre

Gaforrja do marre nje mesazh dashurie apo nga dikush qe vjen nga large apo qe pretendohet te futet ne jeten e tyre

Luani do kerkoj nje takim pasionant dhe me pas do prezantoj ndjenjat e tij nen efektin e momentit

Virgjeresha do kate takime shume te mira dhe fitim prurese ekonomike .Ka mundesi te jete shume larte ne menyren si i terheq gjerat rreth vetes

Peshorja do kete ndonje udhetim pune apo nje bisede te rendesishme dhe te kendshme ne ceshtje pune

Akrepi ka takime personale dhe ndjesi intuitive se kush e mendon dhe me ke duhet te komunikoj ne diten e sotme

Shigjetari do qetesoj shume planet dhe projeketet familjare dhe do kete takime per ceshtje shtepie

Bricjapi do jete nen shoqerine e duhur duke qene i mbrojtur edhe ne ato momente qe nuk e ka mendjen apo nuk eshte i kujdesshem

Ujori do kete te ardhura ekonomike dhe mund te mbyll nje kontrate te kenaqeshme

Peshqit me shume se fat do kene mundesi te komunikojne me njeriun e duhur ne kohen e duhur per te realizuar endrrat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test