Ngritje e befasishme në detyrë... Zbuloni shenjën e horoskopit që surprizohet sot - Bota Sot
Ngritje e befasishme në detyrë... Zbuloni shenjën e horoskopit që surprizohet sot

Life style

Ngritje e befasishme në detyrë... Zbuloni shenjën e horoskopit që surprizohet sot

Më: 13 mars 2018 Në ora: 13:53
Meri

Nje dite e vecante nis sot qe do na shoqeroj gjate gjithe javes.

Nje ze i brendshem do na udheheq

Sot dita mbart energjine pozitive midis Diellit ne Peshk me Jupiterin ne Akrep
Dielli ne Peshk propozon enrren qe sjell frymezimin me qellim qe te realizojme qellimet tona. Ndricon rregullat e Jupiterit dhe Jupiteri nga ana e tij e perhap me shume kete Drite

Dielli simbolizon Driten e Egzistences.Jupiteri e perhap kete Drite duke na sjell mbrojtje dhe dhurata

Ne ceshtje PRAKTIKE do ta kerkojme forcen ne anen materiale

Ne marredhenie Personale do kerkojme pasionin dhe deshiren
Do kerkojme te jetojme caste te fushishme dhe romantike
Ne jeten sociale dhe Politike do kerkojme te zbulojme prapakenat dhe ti sjellim ne Drite
Ne nje ceshtje me te thelle spirituale do njohim veten do frymezohemi dhe do bejme zbulime shpirterore

APOKALIPSI SHPIRTEROR

Dashi mund te gjej nje rrugedalje te paimagjinueshme ne problemet e veta

Demi do krijoj aleanca te fuqishme dhe ne jeten personale do kete njohje shume te suksesshme

Binjaket mund te kene ngritje ne detyre apo te fitojne nje ceshtje qe dukej e humbur

Gaforret mund ti rikthehen Dashurise si nje projeksion i se ardhmes pa te cilin nuk bejne dot

Luani mund te fitoj nje ceshje te rendesishme ligjore qe lidhet me shtepine punen apo martesen

Virgjeresha do kete takime shume te rendesishme bashkepunuese.Udhetime

Peshorja do ngrej larte kerkesat e saj ekonomike dhe ka shanse te fitoj ne rastet me te shumta

Akrepi fiton nje betej me Dashurine dhe kjo e bene te pamposhtur ne kauza te tjera

Shigjetari e gjen lumturine cuditerisht large ne mendje por prane ne familje

Bricjapi do kete lajme shume te mira ne lidhje me planet e tij dhe realizimin e qellimeve

Ujori do kete nje oferte te rendesishme ne lidhje me karrieren dhe nje shperblim ekonomik te mire

Peshqit do kuptojne qe askush nuk ja u prish dot planet dhe te ardhmen qe duket shume optimiste.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test