Puthja e lamtumirës; Selfie me të dashurën që puth një tjetër - Bota Sot
Puthja e lamtumirës; Selfie me të dashurën që puth një tjetër

Life style

Puthja e lamtumirës; Selfie me të dashurën që puth një tjetër

Më: 13 mars 2018 Në ora: 19:32
Mariano nga Quilmes të Buenos Aires në Argjentinë, kishte shkuar tek një festë ku ka parë të dashurën e tij që po shkëmbente puthje pasionante me një person tjetër.

Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën e tij teksa e tradhtonte, madje realizoi edhe një selfie në atë moment.

Djaloshi, i quajtur Mariano nga Quilmes të Buenos Aires në Argjentinë, kishte shkuar tek një festë ku ka parë të dashurën e tij që po shkëmbente puthje pasionante me një person tjetër.

Ai ruajti qetësinë dhe u ul pranë tyre duke realizuar edhe një foto të saj me personin që po e tradhtonte.

“E dashura ime (tashmë ish-i) nuk e ka vënë re që kemi ardhur tek e njëjta festë”, ka shkruar 20-vjeçari në foton që ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test