Publikohet video / Profesori i matematikës u tregon organin gjenital vajzave në Fushë – Krujë - Bota Sot
Publikohet video / Profesori i matematikës u tregon organin gjenital vajzave në Fushë – Krujë

Life style

Publikohet video / Profesori i matematikës u tregon organin gjenital vajzave në Fushë – Krujë

Më: 11 prill 2018 Në ora: 18:41
Profesori në Fushë – Krujë, video lakuriq e të cilit ka përfunduar në duar të nxënësve.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një rast mjaft skandaloz të një profesori në Fushë – Krujë, video lakuriq e të cilit ka përfunduar në duar të nxënësve.

Ndërkohë, JOQ.al ka siguruar videon skandaloze, pamjet e të cilave po i publikojmë të censuruara, pra jo të plota, për shkak të etikës, por në të mund të shihet qartë që profesori kryen veprime të turpshme. Videon mësuesi ia ka dërguar njërës prej nxënësve, ndërkohë ajo është përhapur tek të gjithë nxënësit e tjerë. Ndoshta mësuesi mund të ndodhet në dhomën e tij dhe mund të bëjë çfarë të dojë, por fakti që atë ia ka dërguar një nxënësje kjo nuk e justikon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test