Këto ushtrime bëjnë mrekulli - Bota Sot
Këto ushtrime bëjnë mrekulli

Life style

Këto ushtrime bëjnë mrekulli

Më: 15 prill 2018 Në ora: 15:00
Foto ilustrim

Ju është deformuar trupi dhe keni dëshirë ta ktheni në formën e duhur?

Atëherë mjaftojnë tre ushtrime bazë, t’i bëni çdo ditë, në mënyrë që qëllimi juaj të rezultojë i suksesshëm.

Përkuljet, ulje-ngritjet si dhe lëvizja e këmbëve janë të domosdoshme që ta rregulloni trupin tuaj.

Shikoni në foton më poshtë dhe mësoni mënyrat e duhura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test