Ekspertët tregojnë nëse e keni gjetur partnerin e duhur - Bota Sot
Ekspertët tregojnë nëse e keni gjetur partnerin e duhur

Life style

Ekspertët tregojnë nëse e keni gjetur partnerin e duhur

Më: 15 prill 2018 Në ora: 16:01
Ilustrim

Nëse tashmë e keni një partner nuk është se kanë përfunduar të gjitha problemet për ju.

Kjo pasi për të tjerët, takimi modern është një “fushë e minuar”.

Pra vuajtjet nuk ndalen domosdoshmërisht kur ju e gjeni dikë.

Për këtë arsye, nëntë ekspertë të marrëdhënieve kanë treguar për shenjat që duhen parë kur përpiqeni të kuptoni nëse dikush është i përshtatshëm për ju.

Kur ju jeni në një restorant me partnerin tuaj dhe nuk përpiqeni të shikoni njerëzit e tjerë 

Nëse partneri ju qëndron gjithmonë mprapa dhe ju mbështet për gjërat e rëndësishme që keni në jetë

Partneri nuk dëshiron të ju ndryshojë, i pëlqeni ashtu si jeni

I përshtatet mënyrës së jetesës suaj 

Janë të lumtur kur ju jeni e lumtur 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test