Shtatë gjërat e çuditshme që meshkujt i pëlqejnë te femrat - Bota Sot
Shtatë gjërat e çuditshme që meshkujt i pëlqejnë te femrat

Life style

Shtatë gjërat e çuditshme që meshkujt i pëlqejnë te femrat

Më: 15 prill 2018 Në ora: 17:10
Ilustrim

Ndoshta kjo listë do t'ju befasojë dhe do të ndryshojë pamjen tuaj te burrat ...

1. Syzet 

Gratë që mbajnë syza zakonisht duken tërheqëse për burrat. Tani kjo është konfirmuar, ju mund të kontaktoni lirisht lentet e kontaktit ... Dhe ata që mbajnë syzet me të vërtetë janë me fat, apo jo?

2. Theksi 

Ju nuk duhet të jeni nga ndonjë vend tjetër për të pëlqyer një njeri. Ndoshta ju thjesht keni një theks të caktuar në varësi të qytetit nga i cili jeni ose rajoni. Ju nuk duhet të keni turp për theksin tuaj, por ju duhet të jeni krenar, pasi është pikërisht ai që meshkujt e pëlqejnë dhe i tërheqin në mënyrë të çuditshme. Theksi juaj tingëllon ekzotik, dhe edhe nëse gjuha juaj amtare është e njëjtë - dhe nëse jo, është edhe më mirë!

3. Peshqir mbi kokë 

Një nga gjërat më të çuditshme që u pëlqen meshkujve është kur e dashura e tyre lan flokët dhe pastaj përdredhë ato në një peshqir. Ndoshta është koha për të nisur një prirje të re? Ose mos ...

4. Kur ai të shikon ty kur bën grim 

A keni gjetur ndonjëherë veten në një situatë të tillë që i dashuri apo bashkëshorti juaj po ju vështron gjatë kohës që vinin grimin tuaj? Pra, mos ngurroni të uleni para tij dhe le t’ju admirojë.

5. Kur një grua ushtron 

Shumë njerëz duan të shohin gratë që praktikojnë. Ky vështrim i lodhur dhe ndjenja e djersitur në lëkurë thjesht vepron mbi ta si një magnet! Nëse ju pëlqen apo jo, burrat ende e konsiderojnë atë një pamje shumë seksi. Le të shikojë ju ndërsa ushtroni, ose edhe më mirë - ushtroni së bashku.

6. Modeli ushtarak 

Filloni të mbani këtë dizajn sepse duket shumë pozitiv për meshkujt. Shumica e tyre mendojnë se një grua në "veshje ushtarake" është seksi. Ai nuk do të jetë në gjendje t'ju rezistojë!

7. Kur një grua mban T-shirt të tij 

Një vështrim i pasigurt është gjithashtu tërheqës për meshkujt, veçanërisht nëse mbani T-shirt të tij. Provoni këtë mashtrim dhe shikoni se si do të reagojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test