Terapia për seks: A e zvogëlon vibratori ndjeshmërinë e klitorisit? - Bota Sot
Terapia për seks: A e zvogëlon vibratori ndjeshmërinë e klitorisit?

Life style

E hënë, 22 tetor 2018

Terapia për seks: A e zvogëlon vibratori ndjeshmërinë e klitorisit?

Më: 16 prill 2018 Në ora: 14:48
Ilustrim

Përgjigja për këtë pyetje është po edhe jo. Vibratori nuk do të zvogëlojë ndjeshmërinë e vagjinës dhe klitorisit.

Ekspertët thonë se vibratorin do të tregojë qartë pjesën e anatomisë ku gruaja është më e ndjeshme, dhe ky është një zbulim shumë i rëndësishëm, transmeton KosovaPress.

Nëse jeni me fat për të gjetur vendet më erotike të partnerit tuaj dhe nëse mund të përjetoni orgazëm, kjo do të jetë e shkëlqyer. Por nëse i përkisni 85 për qind dhe më shumë gra, atëherë kjo nuk është kështu. Ju takon të zbuloni të gjitha pjesët dhe të gjitha funksionet e tyre, dhe vibratori mund të ndihmojë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test