Pse ofshajnë femrat gjatë seksit? - Bota Sot
Pse ofshajnë femrat gjatë seksit?

Life style

Pse ofshajnë femrat gjatë seksit?

Më: 16 prill 2018 Në ora: 14:51
Ilustrim

Kjo pyetje më në fund ka marrë një përgjigje të qartë.

Gjysma e femrave kanë pranuar se ofshajnë në shtrat në mënyrë që partneri i tyre të kryejë aktin para kohe, ndërsa shumica ka zbuluar se këtë e bëjnë pasi ndihen më mirë.    

Performanca seksuale dhe vokalizimi gjatë seksit është sigurisht një mënyrë e shkëlqyeshme për femrat që të marrin atë që duan në shtrat dhe është e qartë se ato sot janë më të forta se kurrë, pasi gjejnë inkurajim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test