35-vjeçari: E tmerrshme si po më shantazhon ish e dashura, derisa gruaja është shtatzënë - Bota Sot
35-vjeçari: E tmerrshme si po më shantazhon ish e dashura, derisa gruaja është shtatzënë

Life style

35-vjeçari: E tmerrshme si po më shantazhon ish e dashura, derisa gruaja është shtatzënë

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2018 Në ora: 16:08
Foto ilustrim

Një burrë 35-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” për ankthin që po e mundon. Ai ka treguar se derisa ishte i dehur ka shkëmbyer mesazhe seksi me një ish të dashur dhe se ajo tani po e kërcënon, duke i kërkuar para, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Një natë kam pirë shumë dhe ashtu i dehur kam shkëmbyer mesazhe seksi me një ish të dashur.

Unë thashë gjëra që nuk do të duhej t’i thosha, pasi kam gruan e cila po pret fëmijën tonë.

Tani ish e dashura po më kërkon para për të qëndruar e qetë e të mos i thotë asgjë gruas sime.

Unë do të injoroja kërcënimet e saj, por unë nuk dua ta shoh gruan time të mërzitur.

E di që ishte budallallëk të qëndroja në kontakt me ish të dashurën, por ishim së bashku për tetë vjet dhe ajo ishte një pjesë e rëndësishme e jetës sime.

Unë jam 35-vjeçar siç është edhe gruaja ime.. Ajo është e dëshpëruar për të filluar një familje para se të jetë tepër vonë. Por unë jam shumë i shqetësuar.

Përgjigjja e psikologes:

Nëse i jepni para ish të dashurës tuaj shantazhuese, ajo mund të vazhdojë të kërkojë para.

Tregojeni asaj se nuk do t’I jepni të holla dhe dhe pyetni se pse është aq mizore ky rast për gruan tënde.

Ndoshta ajo do të tërhiqet, por nëse jo, duhet të jesh i sinqertë me të.

Tregojini gruas që e doni vetëm atë dhe bllokoni krejtësisht ish të dashurën tuaj./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test