“Kam nevojë për seks”, kërkesa e çuditshme e studentit të UP-së - Bota Sot
“Kam nevojë për seks”, kërkesa e çuditshme e studentit të UP-së

Life style

“Kam nevojë për seks”, kërkesa e çuditshme e studentit të UP-së

Më: 16 prill 2018 Në ora: 17:44
Në njërën nga sallat e Fakultetit të Filologjisë, në mur një student ka shkruar: “Kam nevojë për seks”.

Mund të keni parë sjellje dhe dëgjuar fjalë të çuditshme nga studentët, por një kërkesë e tillë e hapur, nuk është dëgjuar më parë.

Në njërën nga sallat e Fakultetit të Filologjisë, në mur një student ka shkruar: “Kam nevojë për seks”, duke lënë ngjitur poshtë edhe numrin e telefonit.

Fotografia është dërguar nga një lexues i cili ka treguar se kjo ka ndodhur në njërën prej sallave të Fakultetit të Filologjisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test