Vetëm pesë minuta të këtij ushtrimi çdo ditë e shndërron dhjamin në muskuj barku - Bota Sot
Vetëm pesë minuta të këtij ushtrimi çdo ditë e shndërron dhjamin në muskuj barku

Life style

Vetëm pesë minuta të këtij ushtrimi çdo ditë e shndërron dhjamin në muskuj barku

Më: 17 prill 2018 Në ora: 08:14
Ilustrim

Ushtrimi në këtë mënyrë nuk është fare i vështirë, ndërkaq muskujt e barkut do të krijohen sa hap e mbyll sytë.

Shikoni videon me instruksionet precize se si ekzekutohet ky trajnim, mos harroni frymëmarrjen e drejtë dhe do të keni muskuj barku të cilët gjithmonë i keni dashur.

Nëse nuk jeni adhurues i madh i ushtrimeve, por megjithatë dëshironi të digjni kaloritë dhe të keni muskuj barku për të cilët do t’jua kenë lakmi, ky ushtrim është i përsosur për ju.

Për të nuk ju nevojitet shumë kohë, mund ta bëni në shtëpi dhe rezultatet do të jenë të dukshme.

Këtë ushtrim mund ta bëjnë edhe meshkujt, sepse nuk duan vetëm femrat bark të skalitur. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test