Hapi që i garanton çdo femre orgazëm më të lehtë - Bota Sot
Hapi që i garanton çdo femre orgazëm më të lehtë

Life style

E shtunë, 20 tetor 2018

Hapi që i garanton çdo femre orgazëm më të lehtë

Më: 13 maj 2018 Në ora: 18:49
Ilustrim

Vepron në mënyrë të çuditshme në detin e këshillave dhe trikave që plasohen si obliguese në mënyrë që femra të përjetojë një orgazëm, por nëse para seksit do t’iu fryni hundëve, do të përjetoni lehtësisht një kulm.

Kjo dëshmon, siç transmeton Daily Mail, se hunda e pastër dhe rrugët e frymëmarrjes garantojnë që ju do të ndieni më shumë aromat e trupit, gjë që i bën gratë më të ngazëllyer, gjë që rrit shanset për një orgazëm.

Studiuesit thonë se ata që kanë një ndjenjë të mprehtë ere kanë gjashtë herë më shumë shanse për të përjetuar kulmin.

Ky trik mund të ndikojë në një ndryshim në statistikat që thotë se 91 për qind e meshkujve përjetojnë orgazëm gjatë seksit dhe vetëm 64 për qind e grave kanë këtë kënaqësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test