Demi, shenja e ditës - Bota Sot
Demi, shenja e ditës

Life style

E shtunë, 20 tetor 2018

Demi, shenja e ditës

Më: 14 maj 2018 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Hëna dhe Mërkuri në shenjën tuaj të bën të jetosh në harmoni me emocionet dhe mendimet e tua.

Di të ndash mirë se kur duhet përdorur koka dhe kur zemra. Në punë e je vendosur të çosh para projektet e tua, edhe ato më impenjueset. Bashkëpunëtorët e tu të stimulojnë dhe të mbështesin.

Në dashuri yjet të japin një besim të madh të partneri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test