Këto pesë gjëra nuk i bëjnë kurrë meshkujt e dashuruar - Bota Sot
Këto pesë gjëra nuk i bëjnë kurrë meshkujt e dashuruar

Life style

E premte, 19 tetor 2018

Këto pesë gjëra nuk i bëjnë kurrë meshkujt e dashuruar

Më: 21 maj 2018 Në ora: 19:00
Ilustrim

Në dashuri ka rregulla të ndryshme, dhe më e rëndësishmja, gjithçka është çështje e marrëveshjes që duhet të ekzistojë midis partnerëve.

Megjithatë, disa meshkujt ë dashuruar nuk do t’i bëjnë kurrë. Nëse i njihni disa prej këtyre karakteristikave te partneri juaj, duhet ta dini se ndjenjat e tij janë serioze.

Injorimi i mesazheve

Mashkulli i dashuruar do të përgjigjet sa më shpejt që të jetë e mundur dhe ai që nuk është tepër i interesuar së pari do të injorojë mesazhin, sepse për të është krejtësisht e njëjtë se ju e prisni atë.

Insistimi në hapësirë

Meshkujt kanë nevojë për hapësirë, pasi ndihen sikur ngulfaten dhe nuk janë domosdo të keqi, por nuk janë aspak të dashuruar.

Kritika në çdo hap

Një mashkull, i cili është i dashuruar me gjërat që i pëlqejnë, nuk do të ndryshojë.

Takimi me femra tjera

Meshkujt shpesh gëzojnë komunikim me femrat tjera edhe kur janë të lidhur, sepse ndihen më të dëshirueshëm. Një mashkull që është me të vërtetë në dashuri, nuk do të ketë nevojë për këtë.

Ndryshimi i prioriteteve

Nëse prioritetet e tij janë një punë, një hobi apo miq, dhe nuk jeni kurrë në vendin e parë, ai definitivisht nuk është i dashuruar në të vërtetë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test