Bricjapi, shenja e ditës - Bota Sot
Bricjapi, shenja e ditës

Life style

Bricjapi, shenja e ditës

Më: 23 maj 2018 Në ora: 08:53
Bricjapi

Sot je në sintoni me botën tënde të brendshme dhe mund të përfitosh për të sqaruar veten për atë çka pret nga jeta sentimentale.

Të gjithë bëjnë gabime, por ti sot ke mundësinë ti rregullosh. Në punë kreativiteti të bën të arrish larg, përtej pritshmërive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...