Kam bërë seks me burrin e shoqes, tani jam shtatzënë… - Bota Sot
Kam bërë seks me burrin e shoqes, tani jam shtatzënë…

Life style

E mërkurë, 17 tetor 2018

Kam bërë seks me burrin e shoqes, tani jam shtatzënë…

Më: 24 maj 2018 Në ora: 08:39
Ilustrim

Kam pasur një aferë me burrin e shoqes time për më shumë se një vit, madje edhe pasi më la shtatzënë. Askush nuk e di këtë por unë po ndihem keq.

Unë jam 25 vjeçare dhe punoj në një dyqan. Shoqja ime punon gjithashtu me mua. Ajo është shumë e mirë dhe ka sens të mirë humori. Ajo është shumë më e bukur se unë por unë jam më e mençur se ajo.

Burri i saj vjen shpesh në dyqan. Ne jetojmë afër dhe një ditë u zumë duke u shikuar.

Një ditë tjetër shoqja u sëmurë dhe në makinë ishim vetëm unë dhe burri i saj. Ndeja jonë vazhdoi duke bërë seks. Pas pak kohësh shkova për kontroll dhe e pash se kisha mbetur shtatzënë. Pas këtij lajmi mora pushim një ditor pa ju treguar pse.

Por kjo nuk më ndaloi ta shihja atë përsëri.

E di se kam qenë një shoqe aspak e mirë por nuk e di çfarë të bëj.

Këshilla e psikologes:

Gjëja e vetme e mirë këtu është se shoqja jote ka pasur mundësi ta kuptojë se çfarë bashkëshorti ka. Ti ke qenë një shoqe e keqe dhe po të isha në vendin e saj nuk do të të falja asnjëherë.

Siç duket ty të ka munguar dashuria andaj e ke shfrytëzuar rastin.

Ti duhet të ndërrosh punën. Fillo ta shfrytëzosh trurin që ta përmirësosh punën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test