Shenjat e Zodiakut që përshtaten seksualisht më së shumti me njëri-tjetrin - Bota Sot
Shenjat e Zodiakut që përshtaten seksualisht më së shumti me njëri-tjetrin

Life style

E martë, 23 tetor 2018

Shenjat e Zodiakut që përshtaten seksualisht më së shumti me njëri-tjetrin

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 13:14
Ilustrim

Kimia seksuale është e pastër dhe argëtuese – pak a shumë si astrologjia.

Ju nuk mund ta zgjedhni personin nga i cili josheni, njësoj sikurse nuk mund ta shpjegoni faktin se vazhdoni ta lexoni horoskopin edhe atëherë kur nuk ka të bëjë asgjë me jetën tuaj.

Astrologjia dhe kimia seksuale janë të lidhura shumë ngushtë, madje thuhet se Marsi është planeti, pozita e të cilit gjatë lindjes tuaj ndikon më së shumti në energjinë fizike dhe seksuale, ndërkaq Venusi merret me dashurinë dhe intimitetin.

Ekspertja e astrologjisë, Susan Miller, thotë se shenjat e zodiakut janë të krijuara për njëri-tjetrin sa i përket seksit, prandaj më poshtë ka treguar se cilat shenja shkojnë më së shumti bashkë dhe kanë seks të mahnitshëm.

– Luani me Shigjetarin shkëlqejnë në një lidhje shoqërore me përfitime seksuale, pasi që asnjëri nuk janë të mirë në lidhje monogamike.

– Demi me Peshkun e dinë mirë çfarë duan nga njëri-tjetri

– Binjakët me Ujorin do të shkëmbejnë mesazhe seksi thuajse nuk ekziston e nesërmja fare!

– Bricjapi dhe Akrepi do të kenë seks të mahnitshëm dhe me shumë gjasa do të përfundojnë në një lidhje

– Dashi dhe Shigjetari kanë një kimi të mahnitshme mes njëri-tjetrit.

– Gaforrja dhe Virgjëresha janë besnikë, prandaj me shumë gjasa do të jenë bashkë dhe do të kenë lidhje të mirë.

– Peshorja dhe Ujori ndonëse mund të kenë lidhje të hapur, prapëseprapë janë kombinim që provojnë çdo gjë të mundshme. /

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test