E kuqja, ngjyra e preferuar për verë - Bota Sot
E kuqja, ngjyra e preferuar për verë

Life style

E diel, 21 tetor 2018

E kuqja, ngjyra e preferuar për verë

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 07:25
Ilustrim

Të gjitha nuancat e ngjyrës së pasionit, janë definitivisht trendi për verën e sivjetme. Me rëndësi është të vishesh “zjarrtë” nga koka tek këmbët, duke përfshirë edhe të brendshmet.
Nëse doni të dukeni bukur, pasionante, atëherë në gardërobën tuaj nuk duhet të mungojnë rrobat dhe aksesorët me të kuqen tonë të preferuar.

Pastaj, sipas studimeve edhe meshkujt tërhiqen shumë nga pasioni që reflekton e kuqja.
E kuqja mund të përfshijë edhe aksesoret dhe të brendshmet, jo vetëm rrobat. Pastaj mund të themi edhe për duart e kuruara bukur me thonj të kuq dhe buzë të lyera me të kuqe.
Nëse nuk ndiheni shumë të sigurta për t’u veshur me rroba të kuqe, asgjë nuk ju ndalon të luani me aksesorë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test