"Jam në një marrëdhënie lezbike, por nuk mundem të ndaloj seksin me babain e saj" - Bota Sot
"Jam në një marrëdhënie lezbike, por nuk mundem të ndaloj seksin me babain e saj"

Life style

E enjte, 18 tetor 2018

"Jam në një marrëdhënie lezbike, por nuk mundem të ndaloj seksin me babain e saj"

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2018 Në ora: 08:44
Ilustrim

Një femër 21 vjeqare ka rrëfyer para psikologes historinë e lidhjes së saj me të dashurën lezbike, për më tepër se një vit. Ajo rrëfen se ato bashkëjetojnë, ndërsa ajo ka filluar një aferë me babin e të dashurës së tij. Tani e vë veten në pikëpyetje nëse është lezbike apo jo?

E dashura psikologe: Unë jam në një marrëdhënie me të dashurën time lezbike për më tepër se një vit, por nuk po mundem të ndaloj së tradhtuari me babin e saj.

Gjithmonë jam ndjerë se isha homoseksuale dhe nuk kisha marrëdhënie seksuale me ndonjë mashkull më parë. Unë jam 2 vjeqare dhe të dashuren e takova në zyre.  Ne filluam të ndjejmë për njëra-tjetrën dhe shumë shpejtë hymë në një marrëdhënie.

Ne e duam njëra-tjetrën dhe gjashtë muaj më parë ajo më kërkoj të shkoj të jetoj me të. Ajo është 25 vjeqare dhe ka banesën e saj. Prindërit e saj dhe prindërut e mi pranuan lidhjen tonë dhe gjërat nuk mund të ishin më mirë.

Motra e saj u martua muajin e kaluar dhe unë u ftova si partneri i të dashurës time. Dasma ishte e bukur. Ata bën një pritje të madhe dhe një disko në një hotel.

Bari ishte i lirë dhe të gjithë pinin pasdite dhe në mbrëmje. E dashura ime ishte dehur shumë dhe fjeti në një kolltuk.

E pyeta babanë e saj nëse do të më ndihmonte ta dërgoja atë në një dhomë. Pasi e dërguam në shtrat ai më tha se duhet të zbresim për të pirë edhe një për ta përmbyllur mbrëmjen.

Njerëzit ende ishin duke pirë dhe vallëzuar. Nëna e të dashurës time ishte ulur në një qoshe duke biseduar me të afërmit e tjerë dhe askush nuk na vuri re që morëm pijet dhe u ulëm në kopsht. Ne u ulëm dhe biseduam.

Babai i të dashurës time është 48 vjeqar dhe shumë i bukur. Ai më tha se gjithmonë i dukem atraktive dhe më puthi. U merzita, por iu përgjigja. Gjëja tjetër që bëm ishte seks në një cep të fshehur të kopshtit. Ishte fantastik. Unë kurrë nuk kam menduar se seksi me një mashkull mund të jetë kaq fantastik.

Më pas ai më tha se isha mahnitëse dhe se ishte i gatshëm për gjithqka që doja unë. Unë nuk i thashë asgjë, por nuk mund të mos mendoj për të.

Ne kemi shkruar me njëri-tjetrin dhe u takuam edhe disa herë për seks. Ndihem në faj por nuk mundem të ndal sepse seksi me të është aq i mirë. Jam e hutuar. A do të thotë kjo se unë nuk jam lezbike apo duhet ta ndaloj ta takoj atë?

Psikologia përgjigjet: Kjo ka ngritur një pikëpytje të madhe për ju, por ju duhet të ndaloni të bëni seks me babanë e të dashurës tuaj. Është shumë e mundshme të zbuloheni dhe kjo do ta shkatërroj tërësisht familjen, pamarrë parasysh marrëdhënien tuaj me të dashurën.

Qfarë lloj njeriu është ai gjithsesi, për të tradhtuar me të dashurën e vajzës së tij?

Sa herë të keni një partner të ri seksuale, është mirë të keni një kontroll seksuale shëndetësore.

Ju duhet të bëni disa analiza serioze shpejt nëse marrëdhënie juaj me të dashurën tuaj është e drejtë për ju ose jo.

Të qenit biseksual nuk do të thotë se ju duhet të tradhtoni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test