Largoni mykun nga shtëpia në këtë mënyrë - Bota Sot
Largoni mykun nga shtëpia në këtë mënyrë

Life style

E enjte, 18 tetor 2018

Largoni mykun nga shtëpia në këtë mënyrë

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 00:09
Ilustrim

Myku është "një vrasës i heshtur" për organizmin tonë, i dëmshëm për sistemin nervor dhe për sistemin imunitar në përgjithësi.

Për shëndetin dhe pastërtinë tuaj, përdorni sodën e bukës për largimin e mykut nga hapësirat e shtëpisë. Kjo është një mënyrë efektive për të hequr mykun.

Mund ta përdorni atë të kombinuar me uthull ose vetëm me ujë. Pasi e keni aplikuar në zonën ku doni të hiqni mykun, fshijeni me një peshqir.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test