Lutuni që partneri juaj t’i përkasë njërës prej këtyre 4 shenjave të horoskopit. Nuk tradhtojnë kurrë! - Bota Sot
Lutuni që partneri juaj t’i përkasë njërës prej këtyre 4 shenjave të horoskopit. Nuk tradhtojnë kurrë!

Life style

E enjte, 18 tetor 2018

Lutuni që partneri juaj t’i përkasë njërës prej këtyre 4 shenjave të horoskopit. Nuk tradhtojnë kurrë!

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 13:50
Ilustrim

Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë. 

Bëhet fjalë për: demin, akrepin, bricjapin dhe peshqit.

1. Demi
Kjo shenjë quhet ndryshe, shenja e dashurisë dhe e ndjenjave të sinqerta të dashurisë. Një dem, sipas intv.al nuk tradhëton, por jep shumë përkushtim. Një dem mund të qëndrojë përgjithmonë me një partner nëse vërtetë e dashuron. Janë shumë familjarë.

2. Akrepi
Janë ndër personat më besnikë të zodiakut. Akrepët janë sharmantë dhe sjellin shumë pasion te partneri i tyre. Ata janë besnikë si me shoqërinë e tyre, por edhe me partnerin. 

3. Bricjapi
Kjo shenjë te jep shumë siguri në një lidhje. Është e gatshme të qëndrojë me partnerin që do, për gjithë jetën. Një bricjap mundohet shumë t’i sigurojë familjes kushtet më të mira dhe nuk mendon fare për aventura. Vetëm punon ti o bricjap, ashtu vazhdo!

4. Peshqit
Nëse peshqit dashurohen, përkushtohen tërësisht dhe nuk e çojnë në mendje të tradhëtojnë. Sipas intv.al janë romantikë dhe nuk kanë sy për dikë tjetër, përveç partnerit të tyre. Ah sa i mirë je o peshk!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test