10 gjërat e pa imagjinueshme, e të lira, që na lehtësojnë punën në kuzhinë - Bota Sot
10 gjërat e pa imagjinueshme, e të lira, që na lehtësojnë punën në kuzhinë

Life style

E enjte, 18 tetor 2018

10 gjërat e pa imagjinueshme, e të lira, që na lehtësojnë punën në kuzhinë

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 23:03
Ilustrim

Veglat e vogla, të thjeshta që ndihmojnë që puna në kuzhinën tonë të shkojë më mirë.

Një raft i jashtëm për kapakët e tenxhereve

Kavanoz dhe ngjitës për të etiketuar mbetjet e ushqimeve

Enët e plastikës për konservim

Kavanoza

Një mbajtëse për enët jashtë kuzhinës

Një enë ekstra për lugët e gatimit

Brusha rezervë për larjen e enëve

Brushë për largimin e grimcave të vogla

Një rende

Një copëz gome që shërben për prerësen e bukës, mishit, apo perimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test