"Burri im kishte pasur seks me shoqen time më të mirë, ndërsa tani unë..." - Bota Sot
"Burri im kishte pasur seks me shoqen time më të mirë, ndërsa tani unë..."

Life style

E mërkurë, 14 nëntor 2018

"Burri im kishte pasur seks me shoqen time më të mirë, ndërsa tani unë..."

Nga: Bota sot Më: 12 gusht 2018 Në ora: 18:00
Ilustrim

Unë jam 28 vjeqare dhe jam e martuar. Me burrin tim kemi dy vajza të vogla dhe deri më tani mendoja se kisha jetën më të mirë. Mirëpo, tani zbulova se ai kishte bërë seks me shoqen time më të mirë, në fillim të lidhjes tonë. Tani ndihem e shkatërruar.

Psikologia përgjigjet: E kam zbuluar se burri im kishte marrëdhënie seksuale me një grua tjetër, e cila është shoqja ime më e mirë. Kishte ndodhur para pesë vitesh, por më ka lënduar.

Muajin e kaluar telefoni im u prish, kështu që burri im më huazoj një telefon të vjetër të tij.

Ai nuk e kishte përdorur atë për disa vite dhe mendoj se unë duhet ta përdor vetëm për disa ditë.

Isha mbërthyer në stacion. Dy trena ishin anuluar, kështu që unë gjeta kohë të lexoja mesazhe të vjetra në mes të tij dhe shoqes time.

Tani e di se ata kishin një natë të cmendur në fillim të marrëdhënies tonë.

Ne jemi të dy 28 vjeqar dhe kemi dy vajza të vogla.

Mendoja se jeta ime ishte perfekt, por tani ndihem e ndarë në copa. Nuk mund ta nxjerë atë nga koka ime.

Psikologia përgjigjet: Është turp që keni kontrolluar telefonin e tij, por ju duhet të flisni me të dhe tua shpjegoj atë që dini.

Dukt sikur ajo që ndodhi ishte thjeshtë një gabim.

Ai ju ka bërë të lumtur që nga ajo kohë dhe ai është babai i vajzave tuaja.

Bëj kujdes. Mos i hidhni të gjitha për një natë të keqe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test