Demi, shenja e ditës - Bota Sot
Demi, shenja e ditës

Life style

E premte, 16 nëntor 2018

Demi, shenja e ditës

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Nëse nuk doni të talleni me personat që keni afër, atëherë do ishte mirë të ishit të qartë që në fillim mbi llojin e raportit që keni krijuar me ta dhe që doni ti rregulloni.

Sidomos nëse i keni njohur prej pak kohësh dhe e keni kuptuar se bëhet fjalë për një person të rafinuar, atëherë do të thotë të merrni vëmendjen më të masdhe që askush të mos mbetet keq në këtë mes, as ju madje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test