Vajza, mos e besoni po deshët, por seksi me femrat jo shumë të bukura është më tërheqës për meshkujt, ja pse - Bota Sot
Vajza, mos e besoni po deshët, por seksi me femrat jo shumë të bukura është më tërheqës për meshkujt, ja pse

Life style

E mërkurë, 17 tetor 2018

Vajza, mos e besoni po deshët, por seksi me femrat jo shumë të bukura është më tërheqës për meshkujt, ja pse

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 08:05
Ilustrim

Meshkujt , kur janë në çift preferojne të bëjnë seks me femrat e shëmtuara.

Kjo teori qe është vënë re nga meshkujt, tani është një konfirmim shkencor. Rezultatet e publikuara nga një studim i Universitit Raboud në Nimaga, Hollandë, e tregojnë këtë.

Ankthi i meshkujve është pak me i lartë kur ndodhen përballë një femre shumë të bukur ose për të cilën kanë ndjenja te forta . Shkaku duhet të jetë stresi, që është më pak i lartë kur meshkujt kanë një partnere të rastit dhe jo shume e pashme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test