Femrat do të ngazëllehen: Blogeristja ka zbuluar se si të bëni kaçurrela të përsosura! - Bota Sot
Femrat do të ngazëllehen: Blogeristja ka zbuluar se si të bëni kaçurrela të përsosura!

Life style

E shtunë, 20 tetor 2018

Femrat do të ngazëllehen: Blogeristja ka zbuluar se si të bëni kaçurrela të përsosura!

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 11:00
Pamje nga video

Kur shihni se si presa për flokë bën kaçurrela fantastike, gjithmonë do t’i bëni tallazet me ndihmën e saj.

Tashmë jemi mësuar që të duam atë që nuk e kemi. Femrat të cilat kanë flokë të drejta i duan kaçurrelat, ndërkaq ato që kanë kaçurrela kryesisht dëshirojnë t’i drejtojnë flokët.

Është i njohur mirë roli i presës për flokë për drejtimin e tyre, mirëpo a e keni ditur që kaçurrelat dhe tallazet më të mira pikërisht bëhen me këtë aparat.

E gjitha që është e nevojshme është që të mësoni se si ta sillni dhe ta tërhiqni presën në mënyrë që të “nxirrni” kaçurrelat apo tallazet të cilat i dëshironi.

Kjo blogeriste ka treguar se sa vërtet është lehtë, edhe pse ajo i tregon në flokë të shkurtër, besoni që është njësoj e thjeshtë edhe në flokë të gjatë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test