Publikohen foto nga e shkuara, 'Kur s'kishe bukë të haje, sa u bëre k..rv', reagon Genta e BB - Bota Sot
Publikohen foto nga e shkuara, 'Kur s'kishe bukë të haje, sa u bëre k..rv', reagon Genta e BB

Life style

E hënë, 22 tetor 2018

Publikohen foto nga e shkuara, 'Kur s'kishe bukë të haje, sa u bëre k..rv', reagon Genta e BB

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 22:21
Genta Gjalpi

Ajo është një nga personazhet e Big Brother më të përfolura ndër vite.

Për këtë Genta Gjalpi ka investuar duke bërë nga postimet më provokuese , të cilësuara sit ë ekzagjeruara nga ndjekësit t e saj. Genta ka ndarë një foto të vjetër në Instagramin e saj dhe një prej ndjekësve I ka lënë një koment ofendues.

'Me mir ta shkruash te kjo foto skam pas buk me hanger deri sa fillove me lujt rolin e bitchit”, i shkroi ai.

“Po pse ta them kur un kam pas me henger me pi,e me plotsu qefet e mia gjith jeten”, ia ktheu ajo si gjithmonë me sportivitet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test