Lista e vitit 2018, këta janë emrat më të bukur për fëmijët - Bota Sot
Lista e vitit 2018, këta janë emrat më të bukur për fëmijët

Life style

Lista e vitit 2018, këta janë emrat më të bukur për fëmijët

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 00:39
Foto ilustrim

Emri i fëmijës është dhe një ndër etapat që shpesh të gjithë prindërit kanë hezitime.

Ky është një vendim me përgjegjësi të madhe, pasi me të fëmija juaj do të prezantohet gjithë jetën!

Shprehja që thotë: ”Nuk e kishe imagjinuar se sa shumë emra nuk të pëlqenin deri në momentin që do fillosh të zgjedhësh emrin e bebit që po vjen”

Lista e mëposhtme do t’ju vijë shumë në ndihmë më këtë “problem”.

Janë emrat më të vecantë të 2018:

Emrat për vajza:

Axel
Faysal
Pegah
Beckett
Jett
Fifer
Winnie
Daliah
Vega
Midge
Presley
Finley

Emrat e djemve:

Binx
Zane
Irvin
Morrison
Winston
Edison
Wilber
Clyde
Wiley
Ellingwood
Niko
Cael

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...