10 mënyra të thjeshta për të lidhur shallin si blogeret e njohura - Bota Sot
10 mënyra të thjeshta për të lidhur shallin si blogeret e njohura

Life style

10 mënyra të thjeshta për të lidhur shallin si blogeret e njohura

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 09:28
Pamje nga video

Kjo është koha ideale për të veshur shallet. Janë të ngrohtë dhe me ta dukesh vërtet shumë bukur, qoftë kur i vesh me pallto, qoftë edhe me xhupa apo xhaketa.

Të paktën një shall të madh duhet ta ketë secila nga ne në dollap.

E vërteta është se një pjesë prej tyre mund të jenë të vështirë për t’u lidhur. Sidomos ata që janë të mëdhenj dhe të trashë. Ndoshta edhe për shkak se janë voluminozë, nuk je e bindur se cila është mënyra e duhur për t’i lidhur.

Po ashtu, janë edhe një aksesor që bien në sy shpejt, ndaj, që të mos dukesh si e parregullt, por elegante, ashtu si blogeret që pëlqen në rrjetet sociale, më poshtë është një video që të vjen në ndihmë për disa mënyra të thjeshta lidhjeje.

Ka një përgjigje për pyetjen “si ta lidh shallin?” Në fakt, 10 përgjigje:

Duke filluar që nga lidhjet e thjeshta rreth qafës e deri tek ato më modernet rreth belit, në videon e mëposhtme i gjen të gjitha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...