Sara Hoxha tregon arsyen e ndarjes nga Ledioni - Bota Sot
Sara Hoxha tregon arsyen e ndarjes nga Ledioni

Life style

Sara Hoxha tregon arsyen e ndarjes nga Ledioni

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 20:00
Sara Hoxha

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë prej vitesh së bashku dhe kanë krijuar familjen e tyre me ardhjen në jetë të London Noor-it.

Mirëpo ashtu si çdo çift dhe Sara me Ledionin kanë pasur krizë në marrëdhënien e tyre, në kohën kur mediat publikuan lajmin e  lidhjes së tyre.

Image

Në një intervistë për ‘Revistën Who’ ajo tregon se u nga nga Ledioni për3 ditë.

’Kur historia jonë u bë publike dhe doli në çdo faqe online, unë isha në gjëndje shoku. Nuk isha gati. Isha vetëm 18 vjeç, në një lidhje me dikë 18 vjet më të madh se unë dhe që punonte në kompaninë time. Jemi ndarë për 3 ditë. Atëherë mendoja që ky ishte fundi. Unë isha njeri shumë privat, ndërkohë kush nuk më shkruante për këtë histori. U futa në gojën e të gjithëve brenda natës, ishte e papritur dhe nuk e kapërdija dot’ u shpreh Sara.

Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...