Ja cilat janë tre përputhjet perfekte romantike të shenjës tënde të horoskopit! - Bota Sot
Ja cilat janë tre përputhjet perfekte romantike të shenjës tënde të horoskopit!

Life style

Ja cilat janë tre përputhjet perfekte romantike të shenjës tënde të horoskopit!

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 09:26
Ilustrim

Në astrologji çdo shenjë ka një element (Zjarri, uji, toka dhe ajri) një modalitet (Kardinal, i rregullt, i ndryshueshëm) dhe një polaritet (mashkullore dhe femërore.0 në bazë të këtyre cilësive mund të zbulosh nëse dy shenja përputhen me njëra-tjetrën apo jo. Se cilat shenja kanë një përputhje perfekte me ju lexojeni më poshtë!

Dashi

Binjakët – Luanët – Ujori

Demi

Akrepi-Gaforrja-Peshorja

Binjakët

Dashi- Akrepi-Binjakët

Gaforrja

Akrepi -Demi- Virgjëresha

Luani

Peshorja-Virgjëresha-Dashi

Virgjëresha

Gaforrja- Bricjapi-Demi

Peshorja

Luani-Demi-Ujori

Akrepi

Demi-Gaforrja-Binjakët

Shigjetari

Shigjetari-Ujori-Peshqit

Bricjapi

Bricjapi-Virgjëresha-Demi

Ujori

Dashi-Peshorja-Binjakët

Peshqit

Shigjetari-Bricjapi-Peshorja

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...