Rrëfehet 24-vjeçari: Kam bërë seks më një vajzë të panjohur, që shoqja ime të... - Bota Sot
Rrëfehet 24-vjeçari: Kam bërë seks më një vajzë të panjohur, që shoqja ime të...

Life style

Rrëfehet 24-vjeçari: Kam bërë seks më një vajzë të panjohur, që shoqja ime të...

Nga: Bota Sot Më: 19 tetor 2018 Në ora: 10:46
Ilustrim

Një djalë 24-vjeçar ka rrëfyer ndjenjat e tij të cilat i ka për një kohë të gjatë për shoqen e saj.

Ai ka treguar se shoqja e tij është në një lidhje dashurie, por gjithmonë ankohet se do të ndahet nga ai, shkruan "Bota sot".

Po ashtu, një natë ata kanë dalur së bashku kur në një  moment e ka parë atë duke u puthur me një djalë që sapo e kishte njohur. Më pas , ai kryen marrëdhënie seksuale me një vajzë që e takon rastësisht atë natë.

Rrëfimi i 24-vjeçarit:

Kam bërë seks me një vajzë në një tualet pasi e pashë shoqen time pasi e pashë duke u puthur me një djalë tjetër. Unë jam 24-vjeçar dhe shoqja im është 23. Unë e pëlqej atë për një kohë të gjatë.

Ne jemi vetëm shokë, edhe pse të dytë e dimë që kem simpati për njeri tjetrin, ne e injorojmë atë. Duke qenë miq, duket se po bëhet më e vështirë për mua. Unë nuk e di se sa më shumë mund t`i mbajt të fshehur ndjenjat e mia.

Ne shkuam në një koncert së bashku një muaj më parë dhe përfunduam duke qëndruar së bashku për fundjavën. Ajo më puthi në koncert dhe ndjeu shkëlqyeshëm, por asgjë tjetër nuk ndodhi, shkruan "Bota sot".

Doja të merrja gjërat më tej, por ajo kishte një të dashur. Ajo ka qenë me të për më shumë se një vit, edhe pse ajo thotë se dëshiron të ndahet me të. Ajo kërkon të më shohë gjithë kohën tani. Të shtunën e kaluar ra dakord të shkoj në një klub të ri në qytet me të.

Dashuria e saj është ende në skenë, por ai po punonte në ndërrim të natës kështu që ishim vetëm ne të dytë. Nuk ka pothuajse asnjë kontakt fizik mes nesh, por ajo ishte më afër meje se zakonisht atë natë, shkruan "Bota sot".

Shkova në bar për të marrë më shumë pije dhe kur u ktheva e pashë të puthte një djalë që sapo kishte takuar. Ne ishim të dy të dehur por unë u ndjeva aq i lënduar dhe përfundova duke pasur  marrëdhënie seksuale në tualet me një vajzë që e takova atë natë. Ajo ishte ndoshta pak më e re se unë.

Mendova se me një veprim të tillë do të përfundoj ato ndjenja që i kam për shoqen time, por kjo nuk funksionoi.

Shoqja im e di se çfarë ka ndodhur. Duhet të flas me të për mënyrën se si ndihem?

Dhe çfarë të bëj për vajzën me të cilën kamë pasur marrëdhënie seksuale? Ajo ka bërë një përpjekje për të më kontaktuar, por unë e kam shmangur atë.

Përgjigja e Psikologes:

Të kesh marrëdhënie seksual me një të huaj nuk është rruga për të fituar zemrën e shoqes suaj.

Siç janë gjërat, ajo nuk është e lirë të jetë me ty dhe, nëse nuk e përfundon marrëdhënien me të dashurin e saj, gjithmonë ti do të jesh një krah që do të presësh.

Pse të mos zgjedhësh një moment kur je vetëm ju të dy  për të folur për këtë çështje? Tregoni asaj se si ndiheni dhe pyetni nëse keni një shans me të, por vetëm nëse ajo përfundon marrëdhënien e saj aktuale. Të paktën atëherë ju do të dini se ku qëndroni, shkruan "Bota sot".

Nëse ajo nuk mund ose nuk do të largohet nga i dashuri i saj, atëherë ju keni përgjigjen tuaj me zë të lartë dhe të qartë. Në atë rast do të ishit më mirë të gjenit dikë të ri i cili do të angazhohet për ju.

Mos injoroni vajzën tjetër. Nëse e dini thellësisht se ajo nuk është për ju, ndaju me të butësisht dhe mos i thuaj se e përdorët atë vetëm seksin rastësor si një mënyrë për t`i rënë në sy shoqes tuaj.

Nëse nuk funksionon ju do të përfundoni duke u ndier keq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...