Bëra seks treshe, sepse burri nuk më kënaq… - Bota Sot
Bëra seks treshe, sepse burri nuk më kënaq…

Life style

Bëra seks treshe, sepse burri nuk më kënaq…

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 16:09
Ilustrim

Historia e nje gruaje te martuar dhe me dy femije po marros rrjetin. Historia e saj eshte rrefyer per tabloidin britanik “The Sun”.

Ja rrëfimi i 33 vjeçares:

Une jam e martuar dhe kam dy fëmijë me burrin tim. Ai është shumë i mirë por jeta seksuale është e tmerrshme.

Një natë takova një djalë në një lokal dhe më dha numrin e tij, transmeton Indeksonline. Kur e thirra pas disa ditës më ftoi për darkë në një vend. Pas asaj shkuam në banesën e tij dhe aty bëmë seks. Më bëri të ndihem më e gjallë, andaj vazhdova ta takoja.

Një ditë kur dolëm, ishin edhe miqtë e tij dhe njëri nga ta ishte shumë i pashëm. I dashuri mu afrua dhe më pyeti nëse isha për një treshe. U ndjeva e turpëruar por pranova sepse nuk doja t`ia prishja qejfin atij.

Kjo doli të jetë një eksperiencë e imja e paharruar dhe nuk u ndjeva aspak e penduar. Por, unë isha mësuar që ai të më thërrasë për takimin e rradhës. Megjithatë, nuk dëgjova nga ai për një javë anipse i dërgova mesazhe.

Një ditë ma ktheu dhe më kërkoi ndjesë që nuk më është përgjigjur por më tha se ka shumë gjëra që po i ndodhin aktualisht në jetë.

A duhet ta lë tashmë dhe të vazhdoj me burrin tim?

Ja përgjigja e psikologes:

PO, PO dhe PO! Ai është i zënë dhe e ka agjendën e ngjeshur, por që fatkeqësisht ju nuk përfshiheni aty.

Kjo situatë duhet t`iu shtyejë edhe më shumë që të bisedoni me burrin tuaj dhe t`i tregoni që keni një krizë e cila duhet zgjidhur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...