32-vjeçari: Tradhtova gruan për marrëdhënie treshe, nuk e di çfarë të bëj pasi… - Bota Sot
32-vjeçari: Tradhtova gruan për marrëdhënie treshe, nuk e di çfarë të bëj pasi…

Life style

32-vjeçari: Tradhtova gruan për marrëdhënie treshe, nuk e di çfarë të bëj pasi…

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 15:46
Ilustrim

Një 32-vjeçar i ka shkruar një letër psikologes Deidre, për të kërkuar ndihmë për historinë e tij. Ai thotë se ka kryer marrëdhënie seksuale treshe me shoqen, e tashmë ai ka ndjeja për të.

Letra drejtuar Deidre-s:

Unë dhe shoqja ime u përfshimë në një marrëdhënie seksuale treshe, e tani mendoj se kam rënë në dashuri me të. Jemi të dy të martuar dhe unë jam baba i dy fëmijëve.

E njoh këtë mikeshë prej vitesh. Ajo është vajza e fqinjëve të mi te shtëpia e prindërve dhe kemi luajtur bashkë që fëmijë. Të dy jemi 32-vjeçarë dhe unë kam dy vajza të vogla. U takuam rastësisht në një festë dhe shijuam çdo gjë duke kujtuar kohët e vjetra. Folëm për partnerët tanë dhe më pas biseda u bë intime.

Ajo bën gjëra të tilla, si seks tresh me bashkëshortin dhe kunatën e saj. Unë u habita për një moment, por doja ta fshihja këtë gjë prandaj u mundova të dukem i interesuar.

Pas disa javësh, ajo më telefonoi dhe më sugjeroi të dilnim për të pirë diçka. Mendoj se e dija çfarë do të ndodhte. Ajo më ftoi të shkoja në shtëpinë e tyre për të bërë pak qejf. I thashë bashkëshortes që do dilja me një mik të vjetër.

Bashkëshorti i saj dukej i këndshëm, ndonëse shumë më i madh se ne, 45 vjeç. Ne pimë disa pije dhe më pas shoqja ime sugjeroi që të bënim një lojë. Përfshinte heqjen e rrobave një nga një. Ndodhi e pashmangshmja. Bashkëshorti i saj po na shihte.

Shoqja ime dukej seksi dhe unë nuk i rezistova dot. Që prej atij momenti, jemi takuar sërish për të bërë seks treshe dhe nuk ndalem. Mendoj se po bie në dashuri me të nëpërmjet bisedave. Mendoj se dhe ajo ndihet njësoj, por nuk di a duhet të flas për këtë.

Nuk dua ta lëndoj familjen ime, por ndihem keq kur mendoj se nuk do e shoh më kurrë.

Përgjigja e Deidre:

Sigurisht që ajo që ke përjetuar me shoqen dhe bashkëshortin e saj të bën të eksitohesh dhe ndez ndjenjën e dashurisë. Por kjo nuk do të thotë se një marrëdhënie e gjatë mund të funksionojë.

Ju nuk keni ndarë aspak nga jeta normale. Nëse do jeni bashkë, do kesh vërdallë edhe vajzat e tua të vogla. Ndoshta ti dhe gruaja jote keni harruar pasionin dhe nuk jeni për martesë, por fëmijët nuk kanë faj.

Provo të jesh i përgjegjshëm. Gjej kurajo që të mos e takosh më gruan tjetër. Thuaji gruas që ke nevojë që të provosh gjëra të reja me të, ndoshta çdo gjë do përmirësohet në lidhjen tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...