Vajza! Këto janë gjërat që s’duhet t’ia thoni kurrë partnerit - Bota Sot
Vajza! Këto janë gjërat që s’duhet t’ia thoni kurrë partnerit

Life style

Vajza! Këto janë gjërat që s’duhet t’ia thoni kurrë partnerit

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 06:30
Ilustrim

Ka disa gjëra që nuk duhet t’ja thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për një marrëdhënie.

Më poshtë njihuni me 10 sekretet që s’duhet t’ia thuash partnerit

Shoku i tij është shumë simpatik.

Ti ke kontrolluar ex-in e tij në Facebook.

Seksin që e doje me të e ke përjetuar me ex-in tënd.

U shtire për orgazmën.

Penisi i tij nuk është më i madhi që ke parë.

Ti e urren shokun e tij të ngushtë.

Ti nuk ja dhe numrin e telefonit, atij djalit që të pëlqeu shumë.

Seksin më të mirë e ke përjetuar me të

Ti i urren prindërit e tij.

Ti e urren T-shirtin e tij të preferuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...