Pse femrat pëlqejnë meshkujt me ngjyrë? - Bota Sot
Pse femrat pëlqejnë meshkujt me ngjyrë?

Life style

Pse femrat pëlqejnë meshkujt me ngjyrë?

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 15:54
Foto ilustrim

87 % e femrave të bardha duan të bëjnë seks me meshkuj me ngjyrë. Por i njëjti studim ka evidentuar se vetëm 13 % e femrave kanë thënë se do të martoheshin dhe do të krijonin familje me një mashkull me ngjyrë. Nga 800 femrat e përfshira në studim, 8 për qind e tyre kanë pranuar se kanë ëndërruar duke pasur seks treshe me meshkuj me ngjyrë.

Është interesante dallimi mes numrit të femrave të bardha, të cilat duan të bëjnë seks me meshkuj me ngjyrë kundër femrave të cilët duan të martohen me meshkuj me ngjyrë. Pra, ky studim tregon se ende ekziston racizmi në këto çështje.

Meshkujt me ngjyrë shihen si mjeshtër seksual në dhomë, por fatkeqësisht jo në familje. Pra, kur është fjala për seks, femrat më parë do të preferonin një mashkull me ngjyrë, ndërsa për familje kërkojnë meshkuj të racës së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...