Tessa Thompson, me veshjen më të mirë të javës - Bota Sot
Tessa Thompson, me veshjen më të mirë të javës

Life style

Tessa Thompson, me veshjen më të mirë të javës

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 13:10
Tessa Thompson

Aktorja, këngëtarja e tekstshkruesja e njohur amerikane, Tessa Thompson, është përzgjedhur për veshjen më të mirë të kësaj jave.

Revista e modës Elle, që çdo javë bën përzgjedhje të tilla, duke u bazuar nga komentet e kritikëve të botës së modës, këtë javë artikullin ia ka dedikuar Thompsonit.

Thompsson është veshur me Prada. Ajo, veshjen e ka përzgjedhur për premierën e “Creed II” në New York.

Fustani është ngjyrë të gjelbër dhe shumë tërheqës.

35-vjeçarja e lindur në Los Angeles, është e njohur gjithashtu për stilin e veçantë që ka.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...