Flet deputetja simpatike që i “prish” mëndjen Ramush Haradinajt në Kuvend: Jam e bukur, ja sekreti i formave të mia - Bota Sot
Flet deputetja simpatike që i “prish” mëndjen Ramush Haradinajt në Kuvend: Jam e bukur, ja sekreti i formave të mia

Life style

Flet deputetja simpatike që i “prish” mëndjen Ramush Haradinajt në Kuvend: Jam e bukur, ja sekreti i formave të mia

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 21:40
Duda Balje dhe Ramush Haradinaj

Duda Balje, konsiderohet si deputetja më e bukur e Kuvendit të Kosovës.

 “Jam e bukur sepse, jam e kënaqur me veten kështu si jam”, shprehet ajo teksa është e ftuar në programin “Ftesë në 5” .

Nënë e tre fëmijëve, ajo tregoi për pasionin e saj, palestrën ku falë këtij aktiviteti ka mundur të ketë forma të mira fizike. / Tema

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...