Pedagogu sheh porno dhe ‘ndan’ pamjet me studentët - Bota Sot
Pedagogu sheh porno dhe ‘ndan’ pamjet me studentët

Life style

Pedagogu sheh porno dhe ‘ndan’ pamjet me studentët

Më: 27 shkurt 2013 Në ora: 21:57

Ky pedagog do të donte shumë që ta kishte shkëputur laptop-in nga projektori.

Skandali ka ndodhur në një universitet në Hollandë.

Profesori belg kishte përgatitur leksionin e radhës për kiminë ushqimore.

Studentët në universitetin Wageningen ndoqën leksionin.

Më pas profesori u ul, hapi internetin, u fut në faqen PornHub dhe po shihte një klip porno.

Por kompjuteri i tij ishte akoma i lidhur me projektorin dhe në mur nisi të shfaqej video që ai po shihte.

Profesori belg, edhe pse cilësohej si një mësues i shkëlqyer, u deklarua i padëshiruar më në këtë universitet.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...