Momenti kur gjarpri sulmon një kameleon të pambrojtur (VIDEO) - Bota Sot
Momenti kur gjarpri sulmon një kameleon të pambrojtur (VIDEO)

Life style

Momenti kur gjarpri sulmon një kameleon të pambrojtur (VIDEO)

Më: 28 shkurt 2013 Në ora: 13:47

Ku është momenti kur një kameleon i pambrojtur është ballë për ballë me një gjarpër të uritur, që e ha atë për drekë.

Pamjet tregojnë gjarprin duke e rrethuar kafshën përpara se ta sulmojë duke i injektuar helmin paralizues.

Fotot dhe video janë realizuar nga Paula Webster në Madagaskar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...